Mūsu biedrības pirmā sanāksme

Mūsu biedrības ar darba nosaukumu "Mūsu atmiņas memoriāls"organizācijas komitejas pirmā sanāksme notika 2016.gada 15.decembrī

Organizācijas komitejas pirmajā sanāksmē tika apspriesti Aleksandra Vasiļjeva piedāvātie nākamās sabiedriskās kustības pamatprincipi. Kad šī dokumenta tekstu precizēs organizācijas komitejas locekle, juriste Jeļizaveta Krivcova, 2017.gada janvāra vidū dokuments tiks publicēts mūsu mājaslapā.

Otrkārt, — ir pieņemts lēmums tuvāko nedēļu laikā izstrādāt interneta mājaslapu un uzsākt tās darbību. Tai būs ne tikai jāsniedz pēc iespējas plašāka informācija par jaunveidojamo sabiedrisko kustību, bet jau pašā sākumā sevī iekļaus interaktīvu Latvijas Republikas karti, kurā būs atzīmēti visi pieminekļi un Otrajā pasaules karā kritušo sarkanarmiešu apbedījumu vietas, kā arī uzturēs interneta forumu, kurā varēs apspriest aktuālākās tēmas.

Treškārt, — sabiedriskās kustības dibināšanas sanāksmi ir plānots sarīkot jau 2017.gada janvāra beigās vai februāra sākumā, - kad būs precizēts tās sarīkošanas datums un vieta, kā arī aptuvenais sanāksmes dalībnieku skaits.

Un, visbeidzot, ceturtkārt, — pēc organizācijas komitejas locekļa Vladimira Sokolova priekšlikuma, kuru atbalstīja Aleksandrs Ržavins un Aleksandrs Vasiļjevs, tika izvirzīts priekšlikums iemūžināt 1944.gada oktobrī Daugavas forsēšanas laikā kritušo karavīru piemiņu ar piemiņas zīmi pie monumenta Rigas atbrīvotājiem.

©2021 Mūsu atmiņas MEMORIĀLS. Dizains un saita atbalsts: Xprint media

Meklēt